Whitefest 2020’de bir gün nasıl geçiyor?

Festival günü sabahında son model otobüslerimiz ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde Merter Metro durağı ispark otoparkı – Gayrettepe Metro durağı önü ve Göztepe Medeniyet Üniversitesi otoparkından hareket ederek whitefest Uludağ oteller bölgesine varıyoruz.

11:30 ile 12:30 saatleri arasında otellerimizde bulunan whitefest misafirlerimiz otel odalarına yerleştikten sonra 13:00 dan itibaren pistler’de kayak yapılıyor.

16:00 sularında kapanan pistlerle beraber(hava durumuna göre değişiklik gösterebilir) birinci bölge Le Chalet Yazıcı Cafe’de Dj ve sanatçılarımız eşliğinde Whitefest After Ski party lerimiz havai fişek gösterilerimiz ve sponsor aktivitelerimiz başlıyor.

20:00 ‘da biten whitefest after ski party’den sonra ücretsiz shuttle servislerimiz eşliğinde otellerimize geçiyoruz.

20:30 00:00 saatleri arasında whitefest’in Ana oteli Bof hotel’de sponsorlarımız eşliğinde çeşitli workshoplar yapılıyor.

Lobby etkinliklerimizden sonrada saat 00:30 ile 06:00 arasında whitefest event hall’de Canlı performanslı Türkiye’nin en büyük ses sanatçıları ve dj leri eşliğinde eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar whitefest devam ediyor.

Call Now ButtonHemen Arayın!