Whitefest 2020

Üniversiteye başlayan öğrencilerin büyük bir kısmı, boş zamanlarında zamanlarını mümkün olduğu kadar eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorlar. Fakat bu konuda karşılarına çıkan seçenekler ne yazık ki onların isteklerini karşılama konusunda ciddi anlamda sınıfta kalabiliyor. Geçmiş dönemlerden beri pek çok farklı konuya göre hazırlanmış olan festivaller sayesinde öğrencilerin hem birbirleri ile kaynaşması sağlanıyor hem de üniversite zamanlarını daha öncesinde olmadığı kadar keyifli bir şekilde geçmiş oluyor. Fakat üniversite öğrencileri şimdilerde çok daha seçiciler. Yani yalnızca festival başlığı altında sunulan şeylere kanıp da zamanlarını boş yere geçirmiyorlar. Bunu bildiğimiz için de Whitefest 2020 ile alakalı planlama yaparken mümkün olduğu kadar gençlerin isteklerini ön plana çıkartıyor ve bunları en iyi şekilde yerine getirmek adına her sene olduğu gibi bu sene de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Böyle olunca da sizin yapmanız gereken tek şey Whitefest 2020 için planlarınızı yapmak olacak. Üniversiteli gençlerin istekleri ön plana çıkartmak adına festival öncesinde hazırlıklarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. görüşmelerimiz esnasında her bir detaya dikkat etmemiz sayesinde festivale geldiğinizde zamanlarınızı daha öncesinde olmadığınız kadar eğlenceli bir şekilde geçirmenin mutluluğunu doyasıya yaşamış olacaksınız. Festival bünyesinde 18 sanatçı ve DJ bulunmaktadır. Bu sanatçıların tamamı gençlerin büyük bir beğeni ile takip ettiği isimler içerisinde yer alır.

Dolayısıyla Whitefest 2020 bünyesinde doyasıya eğlenmek istiyor fakat sizin karşınıza çıkan sanatçıların isteklerinizi karşılama konusunda yetersiz kalacağını düşünüyorsanız, biz tüm bunları ayrıntılı bir şekilde düşünüyor ve en iyisini ortaya koymak adına gerekli olan her şeyi yerine getiriyoruz. Ocak ve Şubat ayları içerisinde 4’er günlük periyotlarda 3 kere düzenlenmekte olan bu festival, her ne kadar çok soğuk havalarda yapılıyormuş gibi görülse de aslında Uludağ’ın en güzel zamanlarını sizlere sunmamız adına özel olarak belirlenmiştir.

Bu sayede ilk başta çok soğuk bir hava ile karşı karşıya kalacağınızı düşünmüş olsanız da bir anda kendinizi içerisinde yer alacağınız muhteşem atmosfer ile bir anda daha öncesinde olmadığı kadar keyifli bir şekilde zamanınızı geçirmeye başlayacaksınız. Sizinle yaşıt olan onlarca gencin toplanacağı Whitefest 2020 ile beraber üniversite hayatının yalnızca belirli bir yaş aralığında olmadığını da görecek; bu durumdan ciddi anlamda keyif alacaksınız. Festivale gelecek olan misafirlerin rahatlıkla konaklayabilmeleri adına 10 farklı otel ile iş birliği yapmaktayız. Otellerin her biri gelecek misafirlerin bütçelerine uygun olacak şekilde seçilmiştir. Bu sayede festivale geldiğiniz zaman kendinizi maddi anlamda hiçbir şekilde zorlamamış olacaksınız. Seçtiğimiz otellerin her biri sizlerin isteklerini en üst düzeyde yerine getirmek adına özel olarak belirlenmiştir. Bu sayede otellerin konforu ya da kalitesi ile alakalı herhangi bir sorun yaşanmasının da önüne geçilmiş olacaktır.

Konserler ve DJ performansları her ne kadar Whitefest 2020’in temelini oluşturuyormuş gibi görülse de üniversite öğrencilerinin keyifli bir şekilde zaman geçirmesi adına 60 tane etkinliği hazırladık. Bu etkinliklerin tamamı ise 5 farklı sahneden sizlere sunuluyor. Bu sayede aynı anda birbirinden farklı etkinlikler yapılırken bunları kaçırmak gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Dilediğiniz saatte istemiş olduğunuz etkinliklere katılarak zamanınızı daha öncesinde olmadığı kadar keyifli bir şekilde geçirmeye başlayacaksınız. Tabi ki Uludağ denildiği zaman insanların akıllarında yer eden şeylerden biri olan kayak da yine yapabileceğiniz etkinlikler içerisinde yer almakta. Üstelik daha öncesinde kayak yapılmış olunup olunmaması da önemli değil.

Kısa süreli alınacak olan eğitim ile beraber artık kayak yapmanız hiç olmadığı kadar basit bir hale gelmiş olacaktır. Alacağınız basit kayak eğitimi ile beraber ise birbirinden farklı parkurlarda kendi yaşıtlarınız ile doyasıya vakit geçirebilirsiniz. 24 farklı şehirdeki üniversite öğrencilerinin buluştuğu bir platform olan Whitefest ile beraber daha öncesinde olmadığı kadar muhteşem zamanlar geçirmeye başlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla aklınızda yalnız kalacağınız ya da sıkılacağını ile alakalı hiçbir fikrin oluşmasına gerek yok.

120 saat boyunca sınırsızca eğlenceyi oldukça uygun fiyatlar ve yüksek konfor ile sizlere sunacak olan Whitefest 2020 sayesinde gençliğin tadını doyasıya yaşama olanağına erişmiş olacaksınız. Her geçen gün çok daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmaya başlayan detaylar ile beraber festivalin kapsamını çok daha iyi bir şekilde öğrenmek istiyorsanız; yapmanız gereken tek şey bizi takip etmek olacak. Kısa bir süre içerisinde yapacağınız incelemeler sonrasında da görebileceğiniz gibi sizlere yalnızca kış aylarının değil aynı zaman da senenin en güzel festivallerinden bir tanesine katılmış olacaksınız. Ve daha sonrasında ise katılacağınız bu festival ile beraber daha öncesinde olmadığı kadar muhteşem anılar ile Uludağ’dan ayrılacak, bir dahaki sene yapılacak olan festivali büyük bir merakla bekleyeceksiniz.