GİDİŞ-DÖNÜŞ OTOBÜS ÜCRETLERİ
 
İSTANBUL 150 TL 
ANKARA 160 TL 
İZMİR 180 TL
 
OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI VE SAATLERİ
 

İstanbul

Merter Metro İspark Otoparkı (06.00)
Gayrettepe Metro Durağı Önü (07:00)

Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (08.00)

Ankara
Ankara Bilkent Go-Cart Önü (04.00)
İzmir
İzmir Alsancak Atatürk Lisesi Önü (05.00)

Kendim Gelmek İstiyorum

Denizyolu:

İstanbul Yenikapı’dan Bursa ve Yalova’ya; Pendik’ten Yalova’ya feribot seferleri mevcuttur. Yalova’yı tercih ederseniz indikten sonra önce Bursa’ya ulaşmak için 50 dakikalık bir yolculuk yaparak buradaki Çekirge Kavsağı’ndan Uludağ istikametine ayrılıp Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Bursa’yı tercih ederseniz; Mudanya’ya gelen feribottan indikten sonra 15 dakikalık bir yolculuk sonrası Bursa‘ya ulaşabilir ve Uludag’a daha çabuk varabilirsiniz.

Eskihisar, Topçular arası feribot ise diger bir alternatiftir. Çok sık olması sebebiyle genelde tercih edilen bu feribotu kullandığınızda Topçular Iskelesi’nden Yalova’ya 10 dakikalık ekstra bir mesafeyi kat ettikten sonra Yalova, Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Karayolu:

TEM otoyolu gişelerden yaklaşık 90 km sonra Yalova-Bursa ayrımından ayrılarak körfezi geçip Yalova’ya, oradan 60 km sonraysa Bursa’ya ulaşabilirsiniz. Çekirge Kavşağı’ndan Uludağ tabelalarını takip ederek Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Ankara’dan Ulaşım:

Ankara’dan önce Eskisehir yoluna çıkıp Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl istikametinde devam ederek Bursa üzerinden Uludağ’a ulasabilirsiniz.

Diğer illerden ulaşımlarınız ile ilgili detayları satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.